Výsledky WT Tábor 8. 6. 2019

WT Tábor, CZE

8th June 2019

Puppy class:

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

5

Aerlig Ancha Sannur Rydgadur

26.06.2017

LR

female

Michal Dvořáček

20

20

20

17

77

excellent
judge’s choice

1

11

Cara Mia Benicon

16.12.2016

LR

female

Štěpánka Stříbrná

18

17

20

18

73

excellent

2*

3

Levibeem Flotte Lilly

02.03.2017

LR

female

Dagmar Květoňová Bukáčková

17

17

17

18

69

very good

2

1

Gorgia Ursa Minor

28.04.2018

LR

female

Ivana Sekaninová

14

19

16

18

67

very good

3

10

Aerlig Ingeborg Sannur Rydgadur

26.06.2017

LR

female

Jaroslav Čapek

19

20

19

6

64

good

4

8

Spinnaker Flinthills

20.01.2017

CBR

male

Smejkalová Jana

20

19

0

19

58

n.c.

 

12

Caramela Bon Bon Luckykay

21.04.2017

LR

female

Kateřina Pernická

18

20

19

0

57

n.c.

 

4

Vildandens Oscar Af Molteli

13.12.2016

NSDTR

male

Jitka Coufalová

16

14

16

0

46

n.c.

 

7

Bea Blanche Jackie‘s Dream

22.12.2014

GR

female

Irena Majerová

15

10

0

16

41

n.c.

 

9

Blackthorn Eden

31.03.2018

LR

male

Jiří Dolníček

16

20

0

4

40

n.c.

 

13

Mr Windsor Castle Rozmachany Ogon

09.11.2017

GR

male

Lenka Bejčková

0

20

19

0

39

n.c.

 

2

Brenn Kettu Sannur Rydgadur

16.05.2017

GR

male

Monika Rossi

0

15

0

12

27

n.c.

 

6

Elroy Amyflatt

13.01.2017

FCR

male

Jaroslav Berit

0

0

0

0

0

n.c.

 

* there was a mistake in result counting / zohledněná chyba při sčítání

Judges: Mrs. Heli Siitari (FIN) T1 & T2
Mr. Timo Luomanen (FIN) T3 & T4

WT Tábor, CZE

8th June 2019

Novice class:

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

T5

suma

classification

pos.

12

Cirilla Dark Lavondyss

24.05.2016

LR

female

Jiří Kubeša

20

20

20

19

20

99

excellent

1

7

Dol Blathanna Dark Lavondyss

13.03.2017

LR

female

Táňa Incédi

20

17

15

18

20

90

very good
runoff

2

1

Aria Eden Loci

10.03.2015

LR

female

Jana Šimková

20

19

16

20

15

90

very good
runoff

3

10

Corrina Merlucius

17.03.2012

LR

female

Michaela Ehrenbergerová

19

19

10

17

19

84

very good

4

11

Hercules Aguzannis

05.04.2016

LR

male

Anastázia Guzanová

20

14

8

13

19

74

good

5

8

Y are my Destiny Black Brianta

13.03.2015

FCR

female

Martina Hrnčířová

20

20

16

0

18

74

n.c.

 

6

Highwalk Whiskey

06.06.2019

LR

male

Stefan Maier

20

17

0

19

16

72

n.c.
judge’s choice

 

3

Bandy Labský vítr

09.04.2012

FCR

male

Petra Sedláková

9

19

0

20

20

68

n.c.

 

2

Little Violet‘s Like a Hurricane

18.01.2013

GR

male

Lucie Kozlová

18

14

17

16

0

65

n.c.

 

9

Dobby Alebasi Jílové

20.01.2014

FCR

male

Petr Hrnčíř

18

15

18

0

10

61

n.c.

 

5

Joy Jackie Nice Friend

15.03.2015

LR

female

Simona Mansfeldová

18

0

18

0

17

53

n.c.

 


Judges: Mrs. Heli Siitari (FIN) T1 ÷ T3
Mr. Timo Luomanen (FIN) T4 & T5

WT Tábor, CZE

8th June 2019

Intermediate class:

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

8

Be Harley Arlet Star

25.03.2013

LR

female

Michal Petrlík

16

19

19

20

74

excellent
judge’s choice

1

4

Spiritlane Bavia

21.11.2016

LR

male

Peter Csordas

16

19

14

18

67

very good

2

5

Hera´s Maisie von Bauernhirschtal

01.07.2013

GR

female

Dana Pešková

15

19

20

10

64

good

3

1

Hunter's Moonlight Neverland's Wendy

13.10.2016

NSDTR

female

Jaroslava Fišerová

15

13

11

19

58

good

4

2

Cee Amazing Frace

17.01.2014

LR

female

Iveta Hlaváčová

14

17

9

17

57

good

5

3

Windworkers Davenport

18.01.2014

GR

male

Andrea Schweiger

18

19

9

8

54

passed

6

10

Extra Much Love Apollo Thirteen

27.02.2011

LR

female

Kateřina Pernická

14

11

8

18

51

passed

7

9

Cougar Dark Lavondyss

24.05.2016

LR

male

Petr Valenta

11

0

20

20

51

n.c.

 

6

Camcor Chuck

21.05.2013

LR

male

Stefan Maier

0

0

0

17

17

n.c.

 

7

Ebony Brook‘s True Friends

11.03.2012

GR

female

Tanja Wernsdorf

11

0

-

-

11

n.c.

 


Judges: Mrs. Heli Siitari (FIN) T1 & T2
Mr. Timo Luomanen (FIN) T3 & T4

WT Tábor, CZE

8th June 2019

Open class:

no.

dog

DOB

breed

sex

handler

T1

T2

T3

T4

suma

classification

pos.

11

Blackthorn Menkib

06.05.2012

LR

male

Lenka Liptáková

14

20

20

19

73

excellent

1

8

Cool Frieda Arlet Star

03.03.2014

LR

female

Michaela Tomcová

19

17

14

20

70

very good

2

4

Eckwin von der Klifflinie

01.07.2014

LR

male

Vivian Müller

18

15

19

17

69

very good

3

9

Cool Alf Arlet Star

03.03.2014

LR

male

Miroslav Krejčí

16

11

18

20

65

very good
judge’s choice

4

2

Reedbed Anthony

19.01.2015

LR

male

Władysław Hoff

13

20

15

13

61

good

5

5

Arapaho Tessa Lavondyss

19.06.2013

LR

female

Irena Wrobelová

18

20

0

20

58

n.c.

 

6

Arapaho Star Lavondyss

19.06.2013

LR

female

Táňa Incédi

0

16

11

20

47

n.c.

 

7

SedgeGrass Hop, Skip and Jump

08.01.2014

CBR

male

Dana Slabá

0

19

17

8

44

n.c.

 

3

TreasureYarden's A.J. Gemstone

26.08.2014

LR

female

Tanja Gewies

7

13

0

6

26

n.c.

 


Judges: Mrs. Heli Siitari (FIN) T1 & T2
Mr. Timo Luomanen (FIN) T3 & T4